درباره ما

فلسفه این فروشگاه

گراندالکتریک

احتراماً بعرض می رساند این مجموعه نزدیک به 30 سال در زمینه حرفه تهیه کنندگی ملزومات برق صنعتی و روشنایی با نیت رشد سازمانی و توسعه آبادانی کشور مشغول به فعالیت بوده و اکنون با مجموعه ای بنام گراند الکتریک آماده ارائه خدمات جهت پروژه های صنعتی و عمرانی آن مجموعه است تا سهمی در محقق شدن اهداف والایتان داشته باشیم، لذا در ذیل اشاره کوچکی به مجموعه هائی که با افتخار کنارشان همکاری داشته ایم را بعرض می رسانیم .

بخشی از کارهای صورت گرفته توسط ما

1) قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و موسسات زیر مجموعه نظیر: موسسه حرا قرب قائم -قرب نوح، عمران ساحل، موسسه سید الشهدا
2) نیروی دریایی سپاه و موسسات زیر مجموعه نظیر: گروه مهندسی صافات – گروه مهندسی شهدای خلیج فارس
3) صنایع نفت و پتروشیمی: شهید تندگویان، آبادان، تبریز، اراک، ماهشهر و امیرکبیر
4)صنایع دفاع و موشک سازی نظیر: شهید صنیع خانی، شهید لشگری، مرکز الیاف پیشرفته، شهید شیرودی
5) صنایع خودرو سازی داخلی: ایران خودرو ، سایپا، پارس خودرو و زیر مجموعه های تابعه
6) صنایع گچ و سیمان، صنایع ریسندگی، صنایع لاستیک سازی، صنایع سد و راه سازی و هزاران مجموعه دولتی و خصوصی دیگر که در حوصله این رزومه نیست که بعرض برسد.
ضمن قدردانی و سپاس از وقتی که صرف مطالعه این رزومه نمودید، منتظر دستورات آن مجموعه محترم جهت ارائه خدمات با کیفیت محصول و تضمین قیمت هستیم.

گراند الکتریک فروشگاهی به قدمت و بزرگی لاله زار

تیم گراند الکتریک

گراند الکتریک سالیان سال است که در زمینه فروش و راه اندازی و نصب تجهیزات الکتریکی فعالیت می کند همچنین این فروشگاه با رعایت تمامی اصول ایمنی و بین الملی برق سعی در بهبود مصرف انرژی و کاهش مصرف برق و هزینه های جانبی دارد. این فروشگاه مفتخر است که بهترین محصولات و باکیفیت ترین کالاها را با نازلترین قیمت به مشتریان محترم عرضه می دارد.

    سبد خرید